Jak to bywa trzeciego dnia, to już głównie pożegnania. Jedni uciekają zaraz z rana, bo długa droga przed nimi. Inni czekają aż ich alkomat puści,
Read more
Jak to bywa trzeciego dnia, to już głównie pożegnania. Jedni uciekają zaraz z rana, bo długa droga przed nimi. Inni czekają aż ich alkomat puści,
Read more
Od rana zawijam kaszanki w sreberka i na każdego czeka śniadanie. Sobota, był to dzień konkursów, pogoda utrudniała trochę ich realizację, ale w okienkach pogodowych
Read more
To dzisiaj oficjalnie zaczynamy zjeżdża się coraz więcej ekip, pogoda dziś współpracuje, więc trzeba ją wykorzystać na kajaki. Po południu rusza już impreza na całego.
Read more
Dzisiaj ma się już zjawić sporo ekip, co prawda oficjalnie zlot zaczyna się jutro, ale już dziś ci co mogą, mają się zjawić. Całą noc
Read more
W nocy fest popadało, o poranku powietrze było super, las pachniał grzybami, choć ich nadal nie ma, i skończyła się duchota, która wczoraj dała popalić.
Read more
Dziś poranna kawka na powietrzu, od rana świeci słonko i jest fajnie ciepło. Wstaje Kasia, więc szykujemy śniadanie. Śniadanie też na powietrzu, bo już grzeje
Read more
Poranek dziś ciut chłodniejszy. Za chwile opuścimy Jezioro Kielarskie i udamy się do Olsztyna, a na razie śniadanko i kawka. Do Olsztyna jedziemy głównie na
Read more
Ostatni poranek nad Pisą, odwiedziny bociana i składamy się w dalszą drogę. W piątek zaczynamy Zlot Grupy Biwakowej pod Ostródą, więc musimy się tam powoli
Read more
W końcu na Mazury dotarła pogoda i od rana przyświecało słonko. Kiedy wstała Kasia zaczęliśmy się zastanawiać co dalej. Fajne i spokojne miejsce mamy, a
Read more
Dziś tak naprawdę nie mam co opisywać. Od rana popaduje i tak ma być prawie cały dzień. Mieliśmy coś po drodze pozwiedzać, ale nie ma
Read more
Od świtu szaleje w internetowym Lidlu. Do 6 czerwca są fajne promocje na sprzęt ogrodowy do 40%. Zamawiam więc kosiarkę, podkaszarkę, pompę do studni, węże,
Read more
Dziś ważny dzień dla nas, wizyta u Notariusza i zakup siedliska. Mamy jeszcze trochę czasu, więc na spokojnie jemy śniadanie, pijemy kawę i ruszamy w
Read more
Poranek na Krowim Bagnie, liczyłem, że o świcie wyjdą na popas jakieś zwierzęta, ale nic ciekawego się nie działo, poza bocianem, co sobie siedział na
Read more