Tytułowa twierdza była naszym głównym celem jeśli chodzi o zwiedzanie. Trochę się zawiedliśmy, spodziewaliśmy się że będzie to naprawdę fajna atrakcja turystyczna, a tu tak
Read more
Tytułowa twierdza była naszym głównym celem jeśli chodzi o zwiedzanie. Trochę się zawiedliśmy, spodziewaliśmy się że będzie to naprawdę fajna atrakcja turystyczna, a tu tak
Read more
Ostatnie dni, to spotkania, odwiedziny i warsztaty, ale dziś już rozpoczynamy akcję Mazury. Oczywiście na Mazury będziemy jeszcze trochę jechać, ale obieramy już ten kierunek
Read more
Dziś znowu dzień techniczny. Linka od ręcznego trzyma się na kilku włoskach, klocki też już by pasowało zmienić na jakiś kolejny długi wyjazd, a w
Read more
Rano ostatni wschód słońca nad Jeziorem Sulejowskim, śniadanie i jedziemy dalej. Jedziemy do Tomaszowa Mazowieckiego odwiedzić ciocię w DPS. Teraz kierunek Warszawa i odwiedziny u
Read more
Poranek nad Jeziorem Sulejowskim, ekipy jeszcze śpią, tylko wędkarze pojawili się o świcie. W końcu wszyscy powstawali, wspólna kawa, ale bez śniadania, bo Małgosia ze
Read more
Wschód słońca nad Zalewem Cieszanowice i już pędzimy nad kolejny zalew. Po drodze zakupy na weekend, coś na grilla, bo dziś mają do nas dojechać
Read more
Fajny wschód słońca nad jeziorkiem Wymysłówek, mgiełki, a w powietrzu czuć wiosnę. Noc spokojna w towarzystwie kampera z Finlandii. Śniadanie, kawa i jedziemy powoli dalej
Read more
Poranek ciepły, ale pochmurny i nawet trochę popadało. Jedziemy dalej na północ. Zatrzymujemy się w Biedrze na zakupy, a kasia wypatruje mi elektryczną pilarkę do
Read more
Rano wjechaliśmy do Częstochowy, bo w planach pranie, choć mamy Franie 😉 Pogoda jednak taka, że pranie z Frani by schło z tydzień, więc udaliśmy
Read more
Dzisiaj byliśmy umówieni na pały przegląd elektryczny kampera i usunięcie usterki. Na takie okazje mamy składany kojec dla kotów, żeby nie dały dyla podczas naprawy.
Read more
Nieśmiało wychodzi słońce, więc z Gabi i Darkiem umawiamy się na wspólne śniadanie na powietrzu. Reaktywuje ognisko, żeby upiec kaszankę i kiełbaski, na stół wjeżdżają
Read more
Tak jak planowaliśmy, zostajemy tu jeszcze na jeden dzień. Kasia musi trochę podgonić pracę, ja też mam co robić, a miejsce fajne, bo i odpocząć
Read more
Dzisiaj poranek na minusie, dachy i samochody oszronione, ale za to od rana przyświeca słońce, więc nie jest źle, można zwiedzać. Atena już zdrowa, więc
Read more