Normalnie już o świcie bylibyśmy w lesie, ale w kamperze nie mamy piwnicy na przetwory, więc trzeba ze zbiorami trochę przystopować. Sąsiedni parking już pełen,
Read more
Normalnie już o świcie bylibyśmy w lesie, ale w kamperze nie mamy piwnicy na przetwory, więc trzeba ze zbiorami trochę przystopować. Sąsiedni parking już pełen,
Read more
Skończył się pogodny weekend, poniedziałek przywitał nas chłodem. W lasach Sudetów posucha grzybowa. Tu gdzie jesteśmy w tym tygodniu ma być około 9 stopni. Sprawdzam
Read more
Wczorajsze skromne zbiory zostały spożytkowane na śniadanie. Jajecznica była pyszna, a przy kawie zastanawiamy się co dziś robimy. W planach było tu zostać i pocieszyć
Read more
Poranek choć zimny i wilgotny odwdzięczył się nawet fajnym wschodem słońca. Widoki z Górskiej Sadyby fajne, więc warto było też polatać w przestworzach, Poranne śniadanie,
Read more
Gdy wstałem rano i wyszedłem na pierwszą fajkę, odbywał się właśnie piękny koncert na kilka głosów byków. Rykowisko już w pełni i lasy rozbrzmiewają groźnymi
Read more
Taj jak wczoraj postanowiliśmy, tak dziś pomysł wprowadziliśmy w życie. Obraliśmy kierunek na Sudety. Zajechaliśmy jeszcze po drodze do Bielan Wrocławskich na małe zakupy i
Read more
Poranek był rześki i wilgotny, ale na niebie widać było, że możemy dziś liczyć na trochę słońca. Wczorajsze maślaki wylądowały na patelni i z cebulką
Read more
Poranek w Stajni Marsyl, kiedy wszyscy śpią Mariusz z Pawłem wyprowadza konie. To już dzień pożegnań i odjazdów. Jemy wspólne śniadanie, potem kawka i ciasta.
Read more
Po wczorajszej imprezie tylko nieliczni mogli podziwiać wschód słońca, tak naprawdę tylko Mariusz, ja i konie. Kiedy wstałem o 4 rano, na imprezowym placu boju
Read more
Rano ogarniamy trochę kampera, bo w gości jedzie 😉 Mamy dziś spotkanie z przyjaciółmi w gościnnej Stajni Marsyl. Do Sylwii i Mariusza docieramy jako pierwsi,
Read more
Grzybów na naszej miejscówce nie było, za to dąb pod którym staliśmy zafundował nam fajną noc. Co chwile spadały z niego żołędzie, które robiły niezły
Read more
Na ósmą rano miał czekać na nas kanał u mechanika, więc wstajemy wcześniej rano, by zdążyć na umówioną godzinę. Ciekawe czy się uda zrobić w
Read more
Typowo wrześniowy poranek. Mgły przez które próbuje przebić się słońce, wilgotno, może w końcu pojawią się grzyby? Jak dobrze pójdzie, to nasze miejsca pod Wrocławiem
Read more