Poranek nie był fajny. Wczoraj popołudniu kot jak wydarł w krzaczory, tak przepadł. Pokazała się przed wieczorem, ale nie miała zamiaru wrócić do kampera. Czasami
Read more
Poranek nie był fajny. Wczoraj popołudniu kot jak wydarł w krzaczory, tak przepadł. Pokazała się przed wieczorem, ale nie miała zamiaru wrócić do kampera. Czasami
Read more
W zeszłym roku po targach caravaningowych w Poznaniu pojechaliśmy jeszcze na tydzień do Puszczy Noteckiej. Na jednym z biwaków świeciło jeszcze piękne październikowe słońce, więc
Read more
Zapowiadał się kolejny piękny dzień. Słońce od rana przygrzewało, choć w cieniu był jeszcze szron, po porannych przymrozkach. Kasia powoli się wybudzała, więc poszedłem po
Read more
Kolejny dzień w Wogezach zapowiadał się całkiem całkiem. Od rana świeciło słońce, choć zimny front dawał się odczuć. W miasteczku Remiremont została nam jeszcze jedna
Read more
Już wczoraj widzieliśmy w prognozach, że wtorek pogodowo nie będzie ciekawy. Rano obudziliśmy się w chmurach, bo spaliśmy prawie na 1200 metrach. Potem zaczęło lać
Read more
Powoli mamy już dosyć wodospadów, ale trzeba się nimi cieszyć, tak szybko odchodzą, bo za chwilę, będą tylko zamki ;). Dziś start bez śniadania, bo
Read more
Od czwartku byliśmy w masywie Wogezów, bez cywilizacji i sklepów, więc dziś na śniadanie grzanki z awaryjnym chlebem tostowym. Staramy się takowy zawsze mieć, bo
Read more
Kolejny poranek ze wschodem słońca i kolejny dzień w Wogezach na wysokości powyżej 1200 m n.p.m. Po śniadaniu wybraliśmy się nad Jezioro La Lauch. Jezioro
Read more
Piękny poranny wschód słońca rokował dobrą pogodę i rokowania się spełniły, bo niebo się przecierało i coraz bardziej przebijało się słońce. Dzień zamierzamy spędzić praktycznie
Read more
Na śniadanko pyszny Rillettes, szkoda, że coraz ciężej ten specjał kupić w Polsce, bo jest pyszny. Najedzeni i po kawie ruszyliśmy na podbój okolicznych zamków.
Read more
Piękny wschód słońca nie zapowiadał ładnej pogody, chwilę potem niebo zaciągnęło się chmurami. Prognoza znowu się nie sprawdziła i trzeba było zweryfikować plany. Mieliśmy dziś
Read more
Parking mieliśmy opłacony do 14, więc postanowiliśmy zrobić sobie jeszcze spacerek po starym mieście Colmar. Po spacerze podjechaliśmy do marketu uzupełnić zapasy po przerwie świątecznej
Read more
Plan na dzisiaj był taki, żeby pokręcić się po bunkrach Linii Zygfryda wzdłuż Renu. Pogoda jednak nie współpracowała, całą noc padało i rano podobnie. Prognoza
Read more