Wtorkowy poranek to jeszcze trochę obowiązków służbowych i rzut okiem na odremontowaną drewnianą cerkiew w Brzegach Dolnych. Cerkiew wzniesiona w roku 1844 w miejscu wcześniejszej
Read more
Wtorkowy poranek to jeszcze trochę obowiązków służbowych i rzut okiem na odremontowaną drewnianą cerkiew w Brzegach Dolnych. Cerkiew wzniesiona w roku 1844 w miejscu wcześniejszej
Read more
Poranek przywitał mnie piękną pogodą. Wypiłem kawę, poszedłem nazbierać trochę orzechów laskowych i pojechałem do Polańczyka, do hotelu na śniadanie i po wspólnika. Po śniadaniu
Read more
Rano z Beskidu Sądeckiego ruszyłem w Bieszczady. Trasę pokonywałem nie raz i tak naprawdę po drodze mam już prawie wszystko zobaczone i zwiedzone, ale mimo
Read more
Tym razem krótki wypad w Bieszczady. Niestety nie będzie to trip typowo turystyczny, a bardziej służbowy, spotkania z klientami itp, ale coś nie coś też
Read more
Rano wjechaliśmy do Polski, a przed południem dotarliśmy do Wrocławia. To był pięknie spędzony czas. Zobaczyliśmy tysiące miejsc i już jesteśmy pewni, że podróż non
Read more
Ostatni dzień spotkania okazał się najbardziej pogodny. Od rana świeciło słońce i było ciepło. Jak to po takich imprezach, uczestnicy spotkania nie wstawali równomiernie. Najpóźniej
Read more
O poranku na placu stało 7 kamperów, ale po doliczeniu załóg, które przyjechały osobówkami, wychodzi na to, że jest 10 załóg, prawie jak mały zlot.
Read more
Poranek był ciepły, ale mglisty. Nadszedł czas na pierwszego grilla w tym roku, więc kaszanki wylądowały na ruszcie. To było też nasze pierwsze śniadanie w
Read more
Znajomi na październikowych targach w Poznaniu zakupili nowego kampera. Czekali na niego kilka miesięcy, aż w końcu odebrali swój nowy domek na kółkach. Wiadomo, że
Read more
Nadeszły wakacje, więc trzeba dla Zośki zorganizować jakiś wyjazd. Oczywiście mieliśmy nadzieję na jakiś północny kierunek, ale Zośka zażyczyła sobie Grecję. Grecja w lipcu? Wykończymy
Read more
Zapowiadała się słoneczna listopadowa niedziela. Szkoda siedzieć w domu, pakujemy się do samochodu i jedziemy do Barda. Co przejeżdżaliśmy przez tą miejscowość, to sobie obiecywaliśmy,
Read more
Ledwo wróciliśmy z Bałkanów, a już nas dupki swędziały, żeby gdzieś pojechać. Weekend nie zapowiadał się pogodnie, ale po deszczowej sobocie, niedziela miała być słoneczna.
Read more
Jak zwykle w piątek zapakowaliśmy Dustera i ruszyliśmy w kierunku Sudetów. Nasz cel na weekend, to Góry Izerskie, a bardziej ich pogórza. W piątek tylko
Read more