Nadeszły wakacje, więc trzeba dla Zośki zorganizować jakiś wyjazd. Oczywiście mieliśmy nadzieję na jakiś północny kierunek, ale Zośka zażyczyła sobie Grecję. Grecja w lipcu? Wykończymy
Read more
Nadeszły wakacje, więc trzeba dla Zośki zorganizować jakiś wyjazd. Oczywiście mieliśmy nadzieję na jakiś północny kierunek, ale Zośka zażyczyła sobie Grecję. Grecja w lipcu? Wykończymy
Read more
Zapowiadała się słoneczna listopadowa niedziela. Szkoda siedzieć w domu, pakujemy się do samochodu i jedziemy do Barda. Co przejeżdżaliśmy przez tą miejscowość, to sobie obiecywaliśmy,
Read more
Ledwo wróciliśmy z Bałkanów, a już nas dupki swędziały, żeby gdzieś pojechać. Weekend nie zapowiadał się pogodnie, ale po deszczowej sobocie, niedziela miała być słoneczna.
Read more
Jak zwykle w piątek zapakowaliśmy Dustera i ruszyliśmy w kierunku Sudetów. Nasz cel na weekend, to Góry Izerskie, a bardziej ich pogórza. W piątek tylko
Read more
Poranek na biwaku, czyli jak zawsze, śniadanie na powietrzu, kawa i w drogę. Wracamy jeszcze do wioski Karpniki, by zobaczyć tutejszy Pałac Dębowy. Podjeżdżamy pod
Read more
Tym razem weekend w Sudetach. Pierwszy piątkowy biwak trudno mi dziś namierzyć, bo minęło już 10 lat. Na pewno były to Góry Kaczawskie. W sobotę
Read more
Tym razem wyjazd z Zośką, która przyjechała do nas na kilka dni do Wrocławia. Gdy już się znudziły uciechy miejskie, ruszyliśmy w góry. Pierwszym celem
Read more
Poranek w Górach Bystrzyckich pogodny. Jemy śniadanie, pijemy kawę i składamy obóz. Dziś już trochę pozwiedzamy pogranicze Polsko – Czeskie. Jedziemy przez Wójtowice, do Nowej
Read more
Niedawno wróciliśmy z Rumunii, a już planujemy kolejny wyjazd, tym razem na Bałkany. Wyjazdy kosztują, więc ogłaszamy, że mamy wolne miejsce w aucie i możemy
Read more
I skończyło się rumakowanie po Rumunii. Rano z Săpânța ruszyliśmy już ostro w kierunku Polski. Nie było już zwiedzania, tylko jazda przez Węgry i Słowacje
Read more
Był to wyjazd bardziej służbowy niż turystyczny. W Bieszczadach też prowadzimy działalność, która wymaga jednej, dwóch wizyt w ciągu roku. Trzeba objechać klientów, porozmawiać, zaproponować
Read more
Zbliża się czerwcowy weekend, w piątek tradycyjnie już do biura jedziemy spakowani na wyjazd i tradycyjnie szybciej się z niego urywamy. Tym razem naszym celem
Read more
W okolicach 20 mamy w księgowości najwięcej pracy, dlatego ten weekend był pracujący. Nie było czasu żeby pojechać na kilka dni, ale wygospodarowaliśmy trochę czasu
Read more